تبلیغات
گذر عمر - دلیلی برای تقلب!
جمعه 24 آذر 1396  10:10 ب.ظ    ویرایش: جمعه 17 آذر 1396 10:16 ب.ظ
نوع مطلب: اخلاق علمی و تقلب ،

مدت‌ها قبل در این مطلب در مورد دفاع یکی از دانشجویان ارشد پیرامون تقلب تحصیلی نوشتم. همان زمان دانشجویی عزیزی به صورت خصوصی پیام زیر را برایم نوشت. صبر کردم که اگر بیرجند هستند فارغ التحصیل شوند. عین متن ایشان را در ادامه می‌آورم با دو نکته: یک) هر دلیلی که برای تقلب بیاورید همان طور که خودتان گفته اید که این دزدیه! دو) اینکه به نظرم کار خوبی کردید که اگر احساس کردید به شما بی‌احترامی شده با احترام پاسخ داده‌اید، اما یادمان باشد که این نباید توجیه شود برای عملی نادرست که اشتباهش به همان اندازه‌ی آن رفتاری بوده که با شما شده.

=====
سلام
آقای دکتر من یه بار فقط در دوران تحصیلم تقلب کردم....اونم شرایط بدی داشتم و مجبور شدم! نه این که نخونده باشم !!!!خوبم خونده بودم! فقط اوشون با بنده لج بودن چون یه جا پاسخ منطقی در جواب بی احترامیشون دادم و بماند که دو بار به بدترین نحو سرم داد کشیدن و یک بارم بیرونم انداختن از کلاس.من دانشجوی ساکتی ام میرم ته کلاس میشینم حرف هم نمی زنم اصولا و تا واقعا لازم نباشه صدام در نمیاد !
بگذریم؛
سر یکی از امتحانا من مطمئن بودم ایشون منو میندازه ، اول نمی خواستم ، با خودم گفتم این دزدی و آخر بی شرفیه ولی بعدش انگار که یه عمل انتحاری مرتکب شده بودم که البته کارم هم کم از عمل انتحاری نداشت ، جلوی 11 تا مراقب در تالار علامه فرزان گوشیمو زیر چادر در آوردم و جوابا رو عینا" نوشتم در برگه! خدا باهام یار بود که چند بار سر بزنگاه گوشی رو غلاف کردم.بهم دادن 13 با وجود این که من 18 نمره نوشتم که شک نکنن! بی شرفی اینه که بابای من بره وایسه خرمشهر عرق بریزه و پول بده برای واحد افتاده ی ناحق من!

   


نظرات()   

گذر عمر

حرفهای ما هنوز ناتمام،‌ تانگاه می كنی وقت رفتن است.... قیصر امین پور